Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Az Electric Wizard két ex-tagjával alapított új zenekart Lee Dorrian

0812wtdOktóberben visszatér a színre Lee Dorrian, a Cathedral ikonikus frontembere, méghozzá nem is akárhogy: az énekes egy új bandát hozott össze With The Dead néven az Electric Wizard alapító ritmusszekciójával.

Lee Dorrian énekes mellett Tim Bagshaw gitáros/basszer és Mark Greening dobos alkotja a With The Dead nevű formációt, amelynek október 16-án jelenik meg debütáló anyaga a frontember Rise Above kiadójánál. A banda nevét viselő lemezt extrasúlyosnak ígéri a trió, akik tavaly, mindenszentekkor alakultak: a zene állítólag mindkét elődzenekar szellemiségéből őriz valamit, de semmiképpen sem tekinthető visszalépésnek. A mindössze hatszámos lemezt Jaime Gomez Arellanóval vették fel tavasszal, és Dorrian mindössze két este alatt nyomta fel az énektémákat a dalokhoz.

A dallista az alábbi:

01. Crown of Burning Stars
02. The Cross
03. Nephthys
04. Living With The Dead
05. I Am The Virus
06. Screams From My Own Grave

Egyelőre nem tudni, turnézni terveznek-e, illetve ha igen, milyen felállásban.

 

Hozzászólások 

 
+5 #1 BSND 2015-08-12 17:48
Ez elég faszának ígérkezik.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.