Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Az egész világ a disztópia, apokalipszis és forradalom szavakat visszhangozta, ami felidézte bennem a gyermekkoromat”

A Better Dystopia címmel feldolgozáslemezt ad ki májusban a Monster Magnet. Az első dal máris meghallgatható.

1213mm

A Napalmnál érkezik május 21-én a Monster Magnet friss kiadványa, az A Better Dystopia. Dave Wyndorf és zenekara ezúttal a '60-as és '70-es évek pszichedelikus előadói előtt tiszteleg, az anyagra ebből a korszakból válogatott feldolgozások kerülnek. Mondani sem kell, az album az elmúlt év tétlenségének terméke. „Nem éreztem kedvet saját dalok írásához, de mindenképpen jobb ötletnek tűnt, ha dolgozom valamin, mintsem, hogy a híreket bámuljam a megtelt kórházakról, a haldokló emberekről és az eszüket teljesen elveszítő amerikai politikusokról", mondja Dave. „Az egész világ a disztópia, apokalipszis és forradalom szavakat visszhangozta, ami felidézte bennem a gyermekkoromat, a '60-as évek végét, a '70-es évek elejét, az akkori zenéket."

monstermagnet_cA dallista végül az alábbi lett:

01. The Diamond Mine
02. Born To Go
03. Epitaph For A Head
04. Solid Gold Hell
05. Be Forewarned
06. Mr. Destroyer
07. When The Wolf Sits
08. Death
09. Situation
10. It's Trash
11. Motorcycle (Straight To Hell)
12. Learning To Die
13. Welcome To The Void

Az első bemutatott szám a Poo-Bah zenekar Mr. Destroyere. A feldolgozott dalok előadói között olyanokat találunk, mint a Hawkwind, a Table Scraps, a The Scientists vagy a Morgen.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.