Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Arról szól a lemez, hogyan szállj szembe a belső démonaiddal”

Tizenötödik lemezét szabadítja a világra augusztus 11-én a kanadai Kataklysm. A lemez címe Goliath lesz.

0520kataklysm

Augusztus 11-én jelenik meg a Kataklysm új albuma, a Goliath. A zenekar a Nuclear Blastnél hozzaki az albumot, amelyet szokás szerint gitárosuk, JF Dagenais jegyez producerként és hangmérnökként. „A metál mindig is az elnyomás elleni lázadás hangján szólt, a szabadság védelmében – mondja az album tematikájáról Maurizio Iacono énekes. – A lemez emellett a belső konfliktusokról is szól: kataklysm_Carról, hogyan szállj szembe a belső démonaiddal."

A dallista az alábbi lesz:

01. Dark Wings Of Deception
02. Goliath
03. Die As A King
04. Bringer Of Vengeance
05. Combustion
06. From The Land Of The Living To The Land Of The Dead
07. The Redeemer
08. Heroes To Villains
09. Gravestones & Coffins
10. The Sacrifice For Truth

A Bringer Of Vengeance már ismert, most a Die As A King is meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.