Július 17-én új lemezzel jelentkezik a Ruthless. A Los Angeles-i heavy metalosok a Fireflash Recordsnál hozzák ki a Curse Of The Beastet.

Még a '80-as években kezdte az ipart a kaliforniai Ruthless, akik első korszakukat követően 2008-ban tértek vissza, és azóta három nagylemezt jelentettek meg, a legutóbbit 2024-ben, The Fallen címmel. Ennek jelenik meg a folytatása, a Ron Sandoval producerrel készített Curse Of The Beast a jövő hónap derekán. „Akad néhány meglepetés a lemezen, és valósággal pusztítani fog" – mondja Sammy DeJohn énekes, a csapat egyetlen eredeti tagja, akinek jelenlegi társai Glen Paul és David Servantez gitárosok, Sandy K. Vasquez basszer és Joseph Aghassi dobos.
A lemezre az alábbi szerzemények kerülnek fel:
01. The Blood Moon
02. Curse Of The Beast
03. Raging Violence
04. Berserker
05. Suffocating Fear
06. Blood Coalition
07. Sign Of The Cross
08. Prophecy Of Chaos
09. Killed By Fate
10. On Sands Of Hell
11. Hallowed Ground
12. Metal Gods
A lemezről már három dalt is meg lehet hallgatni.


