Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Amon Amarth: itt a második idei új szám, ősszel Budapesten a Machine Headdel

Get In The Ring címmel új dalt jelentetett meg az Amon Amarth. A zenekar ősszel Budapesten koncertezik a Machine Head és a The Halo Effect társaságában.

0528aa

„Csendben voltunk az elmúlt két évben, de otthon, Svédországban a színfalak mögött keményen dolgoztunk” – mondta a februárban debütált Put Your Back Into The Oar dal kapcsán az Amon Amarth. A jelek szerint nem a levegőbe beszéltek, mert most ismét friss számot tettek közzé Get In The Ring címmel, amelynek videója alább megtekinthető.

A zenekar legutóbbi lemeze a 2019-es Berserker volt, de már dolgoznak az új albumon, így vélhetően ennek megjelenése sincs messze. Az Amon Amarth mindenesetre október 18-án Budapesten, a Barba Negrában játszik a Machine Head és a The Halo Effect társaságában, részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.