Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Alapember távozott a Flotsam And Jetsamből

1126kellyKilépett a Flotsam And Jetsamből Kelly Smith dobos. A döntés baráti volt, az ütős egyszerűen csak több időt szeretne tölteni a családjával egy válságos időszakban.

„Augusztus óta két családtagom halt meg, egy harmadik pedig kritikus állapotban van", áll Smith nyilatkozatában. „Mindez a belátható jövőben nem teszi lehetővé, hogy a Flotsam And Jetsammel kapcsolatos kötelezettségeimre koncentráljak. A Flotsam 1982-ben először Dredloxként, majd Dogzként a szüleim hátsó teraszán született az arizonai Scottsdale-ben. Annak ellenére, hogy mennyit fejlődtünk azóta, sajnálatos módon nem tudok tovább a többiekkel tartani az úton, de mint mindig, szeretném, ha a bajtársaim folytatnák a harcot. Mindhalálig Flotz!"

A dobos az alapítástól kezdve egészen 1997-ig alapembernek számított a zenekarban. Ezután egy hosszabb időszakra megvált társaitól, és 2011-ben tért vissza a fedélzetre. Egyelőre nem tudni, ki kerül majd Smith helyére a csapatban, de a Flotsam 2015 tavaszára így is mindenképpen ki akarja hozni az új lemezt, és ezzel párhuzamosan európai klubbulikat, illetve fesztiválfellépéseket is terveznek.

 

Hozzászólások 

 
+1 #2 Chris92 2014-11-26 16:05
Úgy látszik ezt most a bandákból való távozások hete.
Idézet
 
 
+3 #1 a.75 2014-11-26 10:40
Huh, hát akkor a jó dobosok mostanában elég keresettek lesznek. Van munkalehetőség ezen a fronton.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.