Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A zene azt a stílust képviseli, amibe mindig is szerettem volna fejest ugrani”

Első önálló dalával jelentkezett Jay Weinberg. A Suicidal Tendencies jelenlegi és a Slipknot korábbi dobosa a Deafheaven frontemberével, George Clarke-kal fogott össze a Sandstone erejéig.

1124jayweinberg

Sandstone a címe annak a dalnak, amit a napokban tett közzé Jay Weinberg. „Ez az első dal, amit a saját nevem alatt hoztam ki, és egyben az első abban a sorban, ami különféle kollaborációkból áll – mondja Jay. – A vége egy EP lesz, aminek a dalai jelenleg változatos készenléti stádiumokban állnak, de remélem, hogy 2026 elején megjelenhet. Megszólalását tekintve a zene azt a stílust képviseli, amibe mindig is szerettem volna fejest ugrani. Szerintem ebben az anyagban jobban érzékelhetőek az olyan hatásaim, mint a Neurosis, az Interpol és a My Bloody Valentine, mint bármelyik zenében, aminek a megírásában vagy felvételében valaha is közreműködtem.”

A dobos George Clarke-ot, a nemrég Budapesten is fellépett Deafheaven énekesét hívta meg vendégeskedni a számba.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.