Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A védjegyünknek számító groove-os, zsigeri, thrashes elemek egyesülnek itt egy szárnyaló refrénnel”

Red Thunder címmel új dalt tett közzé a Butcher Babies. A csapat negyedik albuma nyáron jelenik meg.

1030bb

Egész sor single-t hozott ki az elmúlt időszakban a Butcher Babies, akiknél elvileg most már tényleg hamarosan megjelenik a 2017-es Lilith album folytatása. A zenekar most a Red Thunder című számot mutatta be a majdani lemezről. „Amolyan főhajtás ez a dal imádott első lemezünk irányába, ami pontosan egy évtizeddel ezelőtt a metál sztratoszférájába emelte a Butcher Babiest – mondják a számról. – A védjegyünknek számító groove-os, zsigeri, thrashes elemek egyesülnek benne egy szárnyaló refrénnel. A Red Thunder a zenekar sötét, fájdalmas és érzelmes oldalát mutatja.”

További részletek a lemezről remélhetőleg hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tulus 2023-05-15 12:43
Nahát, ez az új dal elég tetszetős.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.