Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A szöveg az olyan emberekről szól, akiknek soha semmi nem jó”

Az egy hónappal ezelőtt megjelent Kitörölhetetlen után máris itt a legújabb klipes I’m Dorothy-dal. A zenekar motorja Gere Dorottya, a Dorothy volt énekes/basszusgitárosa.

0722imdorothy

A merőben szokatlan képsorok kíséretében megjelent Aki mást vár már a második szám, amit zenekarként, Bartha István és Rinkács Péter gitárosokkal, valamint Győri Ádám dobossal vett fel Dodo. „Az Aki mást vár dal egy rövid energiabomba, a szöveg az olyan emberekről szól, akiknek soha semmi nem jó, mindig másban keresik hibát. A klipet pont annyira érdemes komolyan venni, mint amilyen, de persze aki mást vár…” – mondja.

Az új dalokkal és tagokkal július 22-én a Barba Negra színpadán is bemutatkozik a csapat a Sing Sing társaságában.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.