Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A színtér egyik vezető kiadójánál folytatja a Nestor

A Napalmhoz szerződött a svéd Nestor. A zenekar első kiadványa az új istállóban a tavalyi debüt deluxe változata lesz.

0301nestor

Szerkesztőségi szinten is eléggé beütött tavaly nálunk a svéd Nestor első albuma, a Kids In A Ghost Town, és a jelek szerint nem egyedül nekünk tetszett a lemez: a zenekar leszerződött a világ egyik vezető rockkiadójához, az osztrák Napalmhoz. A cég a következő hónapokban rendes terjesztéssel is kihozza az albumot deluxe verzióban, részletek hamarosan.

A Nestor eredetileg 1989-ben alakult, de aztán már pont nem tudtak normális szerződéshez jutni, így egészen tavalyig húzódott a debütáló anyag megjelenése. A csapat tagjai Tobias Gustavsson énekes, Jonny Wemmenstedt gitáros, Mattias Carlsson dobos, Marcus Åblad basszer és Martin Frejinger billentyűs.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 Gar 2022-03-01 09:34
Ők is beálltak ebbe az ócska felvarrókkal teli farmermellényes zsíroshajú imidzsbe? De kár. Nem is illik a zenéhez.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.