Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Rival Sons játszik az Aerosmith előtt a Puskásban

A Rival Sons lesz az Aerosmith előzenekara Budapesten. A két zenekar július 24-én lép fel a Puskás Arénában.

1104rivalsons

A Black Sabbath vendégeként, illetve önállóan is megfordult már Magyarországon korunk egyik legjobb retrorock-csapata, a kaliforniai Rival Sons. A zenekar most ismét jön hozzánk, mégpedig az Aerosmith vendégeként, július 24-én lehet megnézni őket a Puskás Arénában. Jay Buchananék tavaly kiadott albumukat, a Feral Roots lemezt népszerűsítik.

Az Aerosmith huszonhat év után játszik nyáron Magyarországon. Jegyek a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon keresztül kaphatók, de már csak korlátozott számban. Részletek itt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 mthomka 2020-01-17 21:07
Remek!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.