Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A rengeteg koncert közepette sikerült megírnunk az első új dalainkat”

Még egy új dallal jelentkezett a Burning Witches. A svájci heavy metalosok tavaly adtak ki utoljára friss nagylemezt.

1112burningwitches

Eddig öt albumot jelentetett meg a svájci Burning Witches, a legutóbbi ezek közül 2023-ban jött ki The Dark Tower címmel. A folytatás a tervek szerint jövőre érkezik a Napalmnál, egyelőre azonban egy maxival jelentkeznek december 10-én, rajta két számmal, a The Spell Of The Skull-lal és a Mirror, Mirrorral. Előbbi már ismert, most a második is meghallgatható. „Szorgos méhecskék vagyunk, és a rengeteg koncert közepette sikerült megírnunk az első új dalainkat, amelyekben már Courtney Cox gitározik – mondja Romana Kalkuhl gitáros. – A The Spell Of The Skullból akár új Witches-himnusz is válhat!”

További részletek a következő albumról minden bizonnyal hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.