Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Metallica tagjaival játszotta a Walkot Minneapolisban a Pantera

Jelenleg a Metallicával járja az amerikai stadionokat a Pantera, és egy speciális klubbulin a két zenekar egyesítette erőit némi kis vendégeskedés keretében. Phil Anselmóék jövő februárban Budapestre is visszatérnek.

0818pantmet

A Metallica aktuális stadionturnéjának előzenekarai rotálódnak, ám az egyik fix vendégzenekar a Pantera. A páros az utóbbi hetekben Észak-Amerikában koncertezik, és az egyik üres napra Phil Anselmóék szinte egyik napról a másikra leszerveztek maguknak egy ritka és különleges, exkluzív klubbulit Minneapolisban a másnapi közös stadionkoncert előtt. A helyi First Avenue-ban augusztus 15-én adott koncertnek különleges vendégei is akadtak: Robert Trujillo és Kirk Hammett a Walk erejéig csatlakozott a deszkákon Anselmóhoz, Rex Brownhoz, Zakk Wylde-hoz és Charlie Benantéhez. A közös performanszról alább megtekinthető pár felvétel.

A zenekar tavaly május végén Budapesten is adott két forró hangulatú koncertet, és a jövő év elején esedékes európai turné sem kerüli el Magyarországot: ezúttal a Papp László Budapest Sportarénában játszanak majd február 3-án. Jegyek a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon kaphatók. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.