Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A metál mindig is az elnyomás elleni lázadás hangján szólt, a szabadság védelmében”

Tizenötödik lemezét szabadítja a világra augusztus 11-én a kanadai Kataklysm. A lemez címe Goliath lesz.

0520kataklysm

Augusztus 11-én jelenik meg a Kataklysm új albuma, a Goliath. A zenekar a Nuclear Blastnél hozzaki az albumot, amelyet szokás szerint gitárosuk, JF Dagenais jegyez producerként és hangmérnökként. „A metál mindig is az elnyomás elleni lázadás hangján szólt, a szabadság védelmében – mondja az album tematikájáról Maurizio Iacono énekes. – A lemez emellett a belső konfliktusokról is szól: kataklysm_Carról, hogyan szállj szembe a belső démonjaiddal."

A dallista az alábbi lesz:

01. Dark Wings Of Deception
02. Goliath
03. Die As A King
04. Bringer Of Vengeance
05. Combustion
06. From The Land Of The Living To The Land Of The Dead
07. The Redeemer
08. Heroes To Villains
09. Gravestones & Coffins
10. The Sacrifice For Truth

A Bringer Of Vengeance máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.