Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A lemez hangzása kissé összeszedettebb az elsőnél, noha nagyon hasonlít ahhoz”

Szeptember 13-án jelenik meg a The Defiants második nagylemeze. A Zokusho című albumról máris meghallgatható az első dal.

0620defiants

Három évvel ezelőtt elég nagyot szólt a dallamos színtéren a The Defiants első nagylemeze. Az elnevezés voltaképpen a Danger Dangert takarta, csak éppen nem a klasszikus felállásban, hiszen Bruno Ravel basszer, Steve West dobos, Paul Laine énekes/gitáros és Rob Marcello gitáros készítették el. Ugyanez a négyes rögzítette az ősszel érkező második anyagot is, amely a Zokusho címet kapta. „Szerintem a lemez hangzása kissé összeszedettebb az elsőnél, noha nagyon hasonlít ahhoz", mondja a zenéről Ravel. „Emellett úgy gondolom, a dalok gyűjteményként erősebbek a debüt számainál."

thedefiants_cA dallista az alábbi:

01. Love Is The Killer
02. Standing On The Edge
03. Hollywood In Headlights
04. Fallin' For You
05. Hold On Tonite
06. Allnighter
07. U X'd My Heart
08. It Goes Fast
09. Stay
10. Alive
11. Drink Up!

A Fallin' For You dal máris meghallgatható a lemezről.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.