Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A Kob az eddigi legsötétebb alkotásunk”

Június 16-án jelenik meg a Napalmnál az Arkona új nagylemeze. Az orosz folk metalosok öt év után térnek vissza a színre a Kobbal.

0413arkona

arkona_cÚj albummal jelentkezik az orosz Arkona. „A Kob az eddigi legsötétebb alkotásunk – mondják a nyár elején érkező lemezről. – Koncepcióját tekintve az album a mélybe való alászállás hat lépcsőfokáról szól, ahol egy-egy lépcsőfokot jelképeznek a dalok. Hívunk mindenkit: ismerje meg az ősi sötétség igazságát azáltal, hogy annak teljes megsemmisítésén keresztül fokozatosan belemerül az öngyilkos emberiség éjfekete valóságának világába."

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Izrechenie. Nachalo
02. Kob
03. Ydi
04. Ugasaya
05. Mor
06. Na zakate bagrovogo solntsa
07. Razryvaya plot' ot bezyskhodnosti bytiya
08. Izrechenie. Iskhod

A Kob című dal máris meghallgatható a lemezről.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.