Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A hatások persze érezhetők, de messze most a leginkább ránk jellemző a zene”

Március 5-én jelenik meg a dán melo-deathster Baest új albuma, amelyről bemutatták az első dalt. A csapat jövőre – elvileg – Budapesten is fellép Phil Anselmo előtt.

1219baest

Necro Sapiens lesz a Baest harmadik lemezének címe, amely márciusban érkezik a Century Mediánál. A pontos részleteket még nem tették közzé az albumról, de az Abattoir című szerzeményt máris meg lehet hallgatni tőlük. „A Necro Sapiens a leginkább baestes hangzású lemezünk", mondják. „A hatások persze érezhetők, de messze most a leginkább ránk jellemző a zene. Ez az eddigi legjobb Baest!"

A csapat a Philip H. Anselmo & The Illegals vendégeként a tervek szerint Budapesten is fellép 2021. augusztus 4-én. Részletek itt.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.