Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A harag és a tehetetlenség időszakát éljük”

Január 20-án jelenik meg az InsideOutnál a Riverside új albuma. A lemez címe ID.Entity lesz.

1028riverside

riverside_cNemrég Budapesten is ismét fellépett a lengyel Riverside, akik jövő év elején új albummal jelentkeznek. Az ID.Entity már a nyolcadik stúdiólemez a csapattól, a produceri feladatokat pedig Mariusz Duda énekes/basszer látta el. Amennyiben hihetünk a frontembernek, a lemez alaptónusa nem lesz túl vidám. „A harag és a tehetetlenség időszakát éljük – mondja Mariusz. – Nagy techcégek, populisták, összeesküvés-elméletek, gyűlölet, kapzsi nagyvállalatok tevékenysége miatt a bolygó és az emberi nem egyaránt felgyorsult tempóban haldoklik. Manapság egyik ország simán megtámadhatja a másikat egyik pillanatról a másikra, mert úgy vélik, jár nekik valami. Nem egyszerű mostanság csak a szerelemről, a barátságról meg elképzelt világokba való menekülésről énekelni."

A lemezre az alábbi szerzemények kerülnek fel:

01. Friend or Foe? (07:29)
02. Landmine Blast (04:50)
03. Big Tech Brother (07:24)
04. Post-Truth (05:37)
05. The Place Where I Belong (13:16)
06. I'm Done With You (05:52)
07. Self-Aware (8:43)

Az I'm Done With You című szám máris meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#1 Acélfotel 2022-11-01 13:33
"Manapság egyik ország simán megtámadhatja a másikat egyik pillanatról a másikra, mert úgy vélik, jár nekik valami." Érdekes kijelentés.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.