Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Christmas Storm: új dal DJ Ashba elektro-rockos lemezéről

Új vizekre evez készülő új lemezével a többek között a Sixx: A.M. vagy a Guns N’ Roses soraiból ismert DJ Ashba. A gitáros most egy karácsonyi szerzeményt mutatott be.

0815ashba

Nemrég Cali Tucker vendégeskedésével, a többek között Steve Aokival is dolgozott Luca Pretolesi segítségével felvett dalt mutatott be Hypnotic címmel DJ Ashba. A szám az első ízelítőt jelentette a gitáros új lemezéről, amely teljes egészében EDM stílusban fogant, és minden egyes számban más énekes szerepel majd rajta. A második szerzeményben, a Let’s Dance-ben Ashba Sixx: A.M.-es kollégája, James Michael énekelt. A harmadik darab instrumentális, címe A Christmas Storm. További részletek az anyagról hamarosan.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.