Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A bolygó és az emberi nem egyaránt felgyorsult tempóban haldoklik”

Január 20-án jelenik meg az InsideOutnál a Riverside új albuma. A lemez címe ID.Entity lesz, és most a harmadik szerzeményt is közzétették róla.

1028riverside

riverside_cNemrég Budapesten is ismét fellépett a lengyel Riverside, akik két hét múlva új albummal jelentkeznek. Az ID.Entity már a nyolcadik stúdiólemez a csapattól, a produceri feladatokat pedig Mariusz Duda énekes/basszer látta el. Amennyiben hihetünk a frontembernek, a lemez alaptónusa nem lesz túl vidám. „A harag és a tehetetlenség időszakát éljük – mondja Mariusz. – Nagy techcégek, populisták, összeesküvés-elméletek, gyűlölet, kapzsi nagyvállalatok tevékenysége miatt a bolygó és az emberi nem egyaránt felgyorsult tempóban haldoklik. Manapság egyik ország simán megtámadhatja a másikat egyik pillanatról a másikra, mert úgy vélik, jár nekik valami. Nem egyszerű mostanság csak a szerelemről, a barátságról meg elképzelt világokba való menekülésről énekelni."

A lemezre az alábbi szerzemények kerülnek fel:

01. Friend or Foe? (07:29)
02. Landmine Blast (04:50)
03. Big Tech Brother (07:24)
04. Post-Truth (05:37)
05. The Place Where I Belong (13:16)
06. I'm Done With You (05:52)
07. Self-Aware (8:43)

Az I'm Done With You és a Self-Aware már ismert, most a Friend or Foe? is meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.