Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Biffy Clyro zenészeivel játszik grindcore-t Dave Lombardo

Empire State Bastard néven fut a Biffy Clyro két tagja, illetve Dave Lombardo közös projektje. Az első dal máris meghallgatható.

0326esb

A Roadrunnerhez szerződött az Empire State Bastard nevű formáció. A zenekar tagjai Simon Neil, a Biffy Clyro énekes/gitárosa, Mike Vennart, a Biffy Clyro turnégitárosa, Dave Lombardo dobos (Testament, Suicidal Tendencies, Mr. Bungle, korábban Slayer) és Naomi Macleod basszer (Bitch Falcon). A legkomolyabb érdekességet az jelenti, hogy a fenti felállás extrém, elborult, noise rockkal kevert grindcore-t játszik.

A csapat első lemeze várhatóan még idén kijön, és pár angol klubbuli mellett olyan gigafesztiválokon debütálnak nyáron, mint a doningtoni Download vagy a clissoni Hellfest. Első daluk, a Harvest máris meghallgatható. Lombardónak hamarosan egy szólólemeze is megjelenik.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.