Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„2025 a kígyó éve, így az átalakulásról, a megújulásról és a bölcsességről szól”

Új dallal jelentkezett a The Gems. A Thundermother korábbi tagjaiból alakult zenekar első albuma tavaly jelent meg.

0504thegems

Tavaly év elején jelent meg a Napalmnál a The Gems első albuma, a Phoenix. A Thundermothert otthagyó Guernica Mancini énekesnőt, Emlee Johansson dobost és Mona Lindgren basszusgitárost soraiban tudó zenekar most Year Of The Snake címmel mutatott be egy friss dalt. „2025 a kígyó éve, így az átalakulásról, a megújulásról és a bölcsességről szól – mondják. – Olyan időket élünk, amelyek átgondoltabb megközelítésre sarkallnak az élet változásaival kapcsolatban, illetve arra, hogy szabaduljunk meg a régi szokásoktól, miként a kígyó is levedli a bőrét. Ezeket a gondolatokat csomagoltuk nagyon klasszikus heavy metal hangzásba ebben a dalban.”

A zenekar legközelebb tavasszal koncertezik, de csupán német és svájci állomások várnak rájuk.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 mcsrock 2025-09-23 01:20
Nagyon jó az új dal.Nekem nagyon bejön.Kíváncsi leszek a továbbiakban is az együttesre.Ez már a második új dal a tavaly megjelent Phoenix című lemez óta,úgyhogy nagy eséllyel akár jöhet is a következő album.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.