Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Prime Sth: I Don't Envy You

Az eredetileg Svédországból származó, de időközben Los Angelesbe áttelepült PRIMEsth saját hitvallása szerint is tipikus amerikai zenét játszik - és igazuk van.

megjelenés:
2002
kiadó:
Rebelution / HMP
pontszám:
- /10

Szerinted hány pont?
( 0 Szavazat )

Jelen maxi két dalt tartalmaz a hamarosan megjelenő debütáló lemezükről, az I Don't Envy You egy kicsit dühös, szenvedős, lendületes zene, profin hangszerelt, olyan, amiből ha van egy nagylemeznyi és egy kis szerencséjük van, akár még nagy sztárok is lehetnek. A második dal, a Candy már egy kicsit hígabb, poposabb hangvételű, valószínűleg ezt szánták a rádiókba.

Ha a teljes lemez inkább az első dalra fog hajazni, akkor akár még a szívembe is fogom zárni őket, kíváncsian várom a júliusi megjelenést.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.