Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Dysanchely: Secrets Of The Sun

Ami az első pillanatban fülbetűnő ennél a dallamos death/black metalt játszó kvartettnél, az a nem túl szerencsésen eltalált, üresen kongó olajoshordós pergőhang. Márpedig ha ez a legelső észrevétel, az azért valamit elárul... Kár, mert amúgy a zene elég korrekten oda van rakva.

megjelenés:
2003
kiadó:
Metal Age Productions
pontszám:
6 /10

Szerinted hány pont?
( 0 Szavazat )

Szlovákia fiai 1995 óta nyomatják a maguk muzsikáját, ez a második anyaguk, amely CD-n napvilágot látott. Általánosan elmondható, hogy elborultabb, dögvészes, halálsötét hangulatok vegyülnek emészthetőbb, heavy melódiákkal. Egy-egy nóta önmagában nem rossz (pl. Get what you Deserve), de hosszabb távon uncsi, fárasztó nekem ez a sok reszelés és sikamika az öklendezés kíséreteképp.

A vérmes vitézek a szomszédból kétségtelenül megtanulták a szakmát, ám ettől még ez is olyan album, amit nem őrzök meg a tékámban, mert félő, hogy belepnék a pókhálók.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.