Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Dark Moor: Shadowland

A borítót nézve (kobold karddal, manó és tündér, no meg egy varázsló) heavy metalra tippeltem. Bejött. Bár így lenne ötösöm a lottón! Tradicionális európai (német) HM, hősies, epikus énekkel, totál átlagos zenei megoldásokkal.

megjelenés:
1999
kiadó:
B.O. Records / Nephilim
pontszám:
5 /10

Szerinted hány pont?
( 2 Szavazat )

Az ének lehetne erőteljesebb és a felvételre is ráférne a dögösítés, kicsit kásás az összhatás, nincs igazán kidomborítva egy hangszer sem. A gitáros(ok) szerethetik Malmsteen bátyót is, a szólókban igencsak érződik a virtuóz mester hatása.

Sajnos elég szürke a produkció, a mai HM dömpingben el fog veszni a csapat, ennél sokkal több eredetiség kell egy kiugró lemezhez.

Csakis ultrafanatikusoknak!

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.