Shock!

március 23.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Tébolydal: nézd meg az Omen új klipjét!

0903omenSzeptember elején jelent meg az Omen Huszonöt év című új albuma, amelynek november 28-án lesz a bemutatójan a Dürerben. A zenekar most bemutatta a Tébolydal klipjét.

Fennállásának huszonötödik évfordulóját ünnepli idén az Omen, akik természetesen egy új lemezt is szentelnek a jeles jubileumnak. A Huszonöt év című anyag szeptemberben jelent meg, az önálló budapesti jubileumi és lemezbemutató nagykoncert pedig november 28-án lesz a Dürer Kertben. A felállás változatlan: Nagyfi László gitáros és Nagyfi Zoltán dobos mellett Koroknai Árpád énekes, Vörös Gábor basszusgitáros és Nagy Máté

A zenekar legutóbbi albuma, amely egyben az első volt a sorban Koroknai Árpival a mikrofonnál, Nomen Est Omen címmel 2012-ben jelent meg.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+4 #3 pekkae 2015-11-17 09:52
Szerintem az Omen egy rettenetesen jó Magyar zenekar.
Most aztán olyan magasra tették a lécet, amit a nagyon sztárolt nagyon nagyok nem igazán ütöttek meg az utóbbi lemezeikkel, és nem is fognak!
Idézet
 
 
+2 #2 QuestiontoÁrpi 2015-11-16 17:07
Tudom, nem ide tartozik, de tudsz valamit Ecsedi Usa Bivaly Lovedzsan-ról? Köszi, ősrajongó, Debrecenből világvégére:)
Idézet
 
 
+5 #1 nikfisz 2015-11-16 10:47
Fasza!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.