Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Rettentően barbár a zene, de nem hiányzik belőle a kellő fortély sem”

Pre-Historic Metal címmel jelenik meg a Darkthrone új lemeze. Az album a Peaceville-nél jön ki május 8-án, és a címadó dal máris meghallgatható róla.

0322darkthrone

Új albummal jelentkezik május első felében a Darkthrone. A 2024-es It Beckons Us All folytatása Fenriz szerint nem véletlenül kapta a Pre-Historic Metal címet. „A cím arra utal, hogy ízig-vérig metált játszunk, nagyon hangos gitárokkal – mondja a dobos. – Azt szoktam mondani, hogy rettentően barbár a zene, de nem hiányzik belőle a kellő fortély sem. darkthrone_cSokkal inkább együttműködtünk a stúdióban, mint valaha, még mindig bíbor köd fedi, hogy pontosan mikor, ki és mit játszott. Úgy döntöttünk, meghúzzuk az érszorítót, és nyolc hatásos, riffgazdag dalt teszünk fel a lemezre a szokásos légiesebb, lassabb témák helyett, amiket amúgy szintén nagyon szeretünk."

A dallista az alábbi lesz:

01. They Found One Of My Graves (05:17)
02. Pre-Historic Metal (04:19)
03. Siberian Thaw (06:45)
04. Deeply Rooted (04:58)
05. The Dry Wells Of Hell (06:12)
06. So I Marched To The Sunken Empire (03:21)
07. Eat Eat Eat Your Pride (04:51)
08. Eon 4 (05:24)

A címadó szerzemény máris meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#4 észkombájn 2026-03-22 19:17
Pedig jó ez nagyon, félperctöl rendesen beindul , és pont olyan beleszarós ,akár hamis a vokál , ahogy kell. Ha valaki hallgatta Fenriz" rádiócsatornájá t ' nem csodálkozhat milyen irányba mennek már egy évtizede.
Idézet
 
 
#3 Tulus 2026-03-22 14:49
A Darkthrone utolsó jó lemeze a Sardonic Wrath volt, azóta sajnos mélyrepülés :(
Idézet
 
 
#2 cápaidomár 2026-03-22 14:24
Tényleg nem jó.
Idézet
 
 
#1 Praying Mantis 2026-03-22 11:58
Tökéletesen reprezentálja, hogy mennyire komolyanvehető a norvég vonal már.

Btw a zene nem is lenne rossz, de a borzalmasan szar vokál agyonveri. Részeg tinédzserek hoznak össze ilyet egy házibuliban a garázsban....de mivel ez a Darkthrone, így persze minden kvlt, ami kijön a kezük közül.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.