2027-ben Európában is koncertezni fog a Rush. Geddy Lee, Alex Lifeson és Anika Nilles Fifty Something turnéjának nyitóbulija június 7-én lesz Los Angelesben.

A 2025-ös év egyik leghatalmasabb híre kétségtelenül a Rush feléledése és Fifty Something turnéjának bejelentése volt. Geddy Lee, Alex Lifeson és a 2020-ban elhunyt Neil Peart helyét elfoglaló Anika Nilles Észak-Amerikát érintő koncertsorozata iránt elképesztő az érdeklődés, gyakorlatilag mindenütt többszörözni kellett az állomásokat az elképesztő jegyfogyások miatt, holott a belépők amerikai viszonylatban is kifejezetten drágának számítanak. Los Angelesben, New Yorkban, Forth Worthben és Torontóban például egyenesen négy-négy teltházas arénabulit játszik majd a banda.

Később akár új zenék is készülhetnek a trió műhelyében. A Rush mindezidáig utolsó nagylemeze, a Clockwork Angels 2012-ben jelent meg. A Fifty Something turné nyitókoncertje június 7-én lesz Los Angelesben.





Hozzászólások
*szipog
Milánót fogom becélozni, ugyanott láttam őket 2007-ben először és utoljára, szóval 20 év után igen jólesne egy repeta!
Hát igen, közelebb.:-) Meg oda több vonat is van, és ha nem akarsz éjszaka menni, átszállni se kell.
De azért Krakkót is érdemes megfontolni, a cseh és lengyel koncertjegy-árak általában alacsonyabbak, még egy Metallica vagy Guns 'n Roses kaliberű zenekarnál is. Oda a vonat is olcsóbb, főleg az éjszakai, aminek a szolgáltatása meg az érkezési ideje is jobb, mint Münchennél.
Ez mondjuk szomorú, hogy nincs annyi hazai rajongó, hogy megtöltsenek akár csak egy Arénát is.
22 éve Prágának sikerült, mert rengetegen jöttek a környező országokból, ez most is így lenne szerintem.
Egy hazai koncert maga lett volna a Paradicsom, de jó lesz Krakkó is. Vagy Milánó. Vagy bármi! Mindegy, csak menjünk :)
Idézet - imi:
szerintem az A38-on elférne az összes hazai Rush fan