Shock!

június 09.
kedd
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

koyot: Szélcsend

A hazai alternatív rockszíntér egyik friss szereplője, a 2022 végén alakult koyot áprilisban jelentkezett legújabb, Szélcsend című videójával.

0617_koyot

A csapat, amely alkalmanként zúzósabb riffekkel is dolgozik, dalszövegeiben és hangszerelésében is igényességre törekszik. A koyot basszusgitárosa az éppen ötven éves Juhász „Beren" Viktor (ex-PhoeniX Files, ex-Monta Carlo), akinek játékában a groove, a kreativitás és a műfaji sokszínűség egyaránt megjelenik. A zenekar további tagjai: Kulik Krisztián (gitár, ének), Grósinger Olivér (gitár), Spaits Bence (billentyű) és Szűcs Benedek (dob). A 2026 első negyedévében megjelenő albumról nemrég új dal látott napvilágot, melyet már élőben is hallhattatok június eleji koncertjükön. YouTube- és Spotify-csatornáikon a Szélcsend című dal és korábbi anyagaik is elérhetők.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.