Új videoklippel jelentkezett a Bloody Holly and the RicketZ: a horrorpunk-zenekar a floridai death metal intézmény, a Six Feet Under Revenge Of The Zombie című dalát dolgozta fel.

Six Feet Under-feldolgozással jelentkezett a Bloody Holly and the RicketZ. Az eredetileg az 1997-es Warpath lemezen megjelent szám most horrorisztikus, a banda sajátos világát tükröző imázsklipet is kapott. Bloody Holly frontember így nyilatkozott: „Ki kell emelnem az amúgy sorainkban megbúvó sminkesünk már-már szó szerint áldozatos munkáját. Nyilván egyszerűbb lett volna, ha izomból belefejelünk a radiátorba, majd hozzádörgölőzünk egy sebesen száguldó köszörűkőhöz. Így viszont megspóroltunk egy felesleges kört Györfi Páléknak. És persze extra köszönet illeti kvázi ötödik tagunkat is, aki nemcsak közreműködött a Revenge Of The Zombie átiratában, de kultikus eeeeee vokállal külön lerótta tiszteletét Chris Barnes előtt."
A zenekar korábban a Billie Eilish-sláger, a Bad Guy zombisított verziójával hívta fel magára a figyelmet. A mostani, a német Wolverine Records által gondozott digitális kiadvány különlegessége, hogy „B oldalán" az eddig streaming-platformokon nem elérhető Bad Guy feldolgozás is szerepel.
A Bloody Holly and the RicketZ jelenleg második nagylemezén dolgozik, közben pedig gőzerővel új gitárost keres. Élőben legközelebb a közelgő Halloween időszakban láthatja őket a közönség október 31-én Budapesten, illetve november 1-jén Szegeden.


