Shock!

február 06.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megtörtént a Black Stone Cherry pályafutásának első tagcseréje

Több mint két évtized után személyi változás állt be a Black Stone Cherrynél: Jon Lawhon basszusgitáros személyes okokból, időlegesen felhagy a zenéléssel és turnézással. Utódja egyelőre nem ismert.

0807bsc

Szűkszavú közleményben számolt be Jon Lawhon basszusgitáros távozásáról a Black Stone Cherry. „Nehéz szívvel közöljük veletek, hogy Jon Lawhon úgy döntött: személyes okokból, határozatlan időre felhagy a zenéléssel és a turnézással. Emiatt Jon távozik a Black Stone Cherry soraiból is. Nagyon szeretjük Jont, a legjobbakat kívánjuk neki jövőbeli tevékenységeihez, és nagy becsben őrizzük az emlékeket, illetve az örökséget, amelyet zenekarként több mint húsz éven át építettünk vele” – írják.

Lawhon alapító tag volt a Kentuckyból elszármazott hard rockereknél, akiknek ez az első tagcseréjük pályájuk kezdete óta. Egyelőre nem tudni, ki kerül majd a zenekarban a basszusgitárosi posztra.

 

Hozzászólások 

 
#1 latexbaba 2021-06-03 06:07
LFson? :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.