Shock!

december 21.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Facebook játékon keresztül érhető el az új Linkin Park - Steve Aoki dal

0912_linkinparkMióta augusztusban rövid részletek kerültek ki az internetre a közös Linkin Park - Steve Aoki dalból, a rajongók mindenhol az A Light That Never Comes teljes verzióját keresik. Nos, mostantól vége a várakozásnak, a dal egy ingyenes Facebook játékon, az LP Recharge-on keresztül már elérhető.

A dalt először a múlt hónapban, a tokiói Summer Sonic fesztiválon hallhatták a rajongók, amikor a Linkin Park két tagja, Chester Bennington és Mike Shinoda vendégként színpadra lépett Aoki show-jában. Azóta rémes minőségű, mobiltelefonnal készült felvételek járták be a világot a videómegosztókon.

Az A Light That Never Comes megtalálható lesz a hamarosan megjelenő Linkin Park albumon, a Rechargedon, melyen az előző lemez, a Living Things dalainak új interpretációi hallhatók. A kiadványról hamarosan további részletekkel szolgálunk. Az album digitális formában előrendelhető lesz attól a pillanattól fogva, hogy a kislemez a fent említett játékban feloldásra kerül.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.