Shock!

december 05.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ezt a dalt nyugodtan ismétlőre lehet tenni a legjobb haverod kerti partiján egy nyári délutánon”

Új rockhimnusszal köszönti a nyarat a Nestor. A svéd hard rockerek friss szerzeményének címe In The Name Of Rock’n’Roll.

0507nestor

Dél-Afrikában forgatott retrós videóval debütál a Nestor legújabb dala, az In The Name Of Rock’n’Roll. A dal az első új szám a csapattól tavaly megjelent második nagylemezük, a Teenage Rebel óta. „Ezt a dalt nyugodtan ismétlőre lehet tenni a legjobb haverod kerti partiján egy nyári délutánon. Emellett ahhoz is tökéletes, hogy a rock′n′roll nevében véget vess vele négy év testvériségének” – mondják róla.

Utóbbi kitételhez nem fűztek bővebb magyarázatot, de a zenekarra nyáron – az egyetlen Wackent leszámítva – észak-európai fellépések várnak, októberben pedig rövid német turnéra indulnak, vagyis aggodalomra egészen biztosan nincs ok miattuk.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.