Shock!

február 12.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A ’80-as évek metálhimnuszai mellett ezt a dalt is a nyárral, a csajokkal kapcsoltam össze”

Még februárban jelent meg a Brainstorm új albuma. Andy B. Franckék most egy ’80-as évekbeli soft rock klasszikus feldolgozásával jelentkeztek.

1213brainstorm

Új kiadónál, a Reigning Phoenix Musicnál jelent meg február végén a Brainstorm új lemeze, a Plague Of Rats, amely négy évvel követte a sorban a 2021-es Wall Of Skullst. A német power metalosok azóta a Rockmaratonon is felléptek, most pedig egy olyan dalt klipesítettek meg, amelyet a lemez felvételei során rögzítettek, de végül nem került fel a lemezre: Don Henley 1984-es The Boys Of Summerét.

„Noha a The Boys Of Summer alapvetően nosztalgikus megközelítésben szól a nyári szerelemről és egy véget ért kapcsolat emlékeiről, nekem annak idején, 13 évesen csupán egy óriási dal volt, amit a ’80-as évek metálhimnuszai mellett szintén a nyárral, a csajokkal és a hasonló érzésekkel kapcsoltam össze sok-sok éven át – mondja Andy B. Franck énekes. – Don Henley és az Eagles egyszerűen lenyűgözőek. A mai napig nagyszerű emlékeket idéz bennem a nóta, és mivel a múlt megkérdőjelezése is benne van, tökéletesen passzol a mostani korszakhoz is.”

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.