Shock!

május 13.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megérkezett egy dal Phil Anselmo szólóalbumáról

0417philcMeghallgatható egy dal Phil Anselmo július 15-én érkező szólólemezéről, a Walk Through Exits Onlyról. Az egykori Pantera és jelenlegi Down frontember albuma évek óta készül, és hivatalosan a Philip H. Anselmo And The Illegals néven jelenik majd meg. Az énekes zenekarának tagjai Marzi Montaneri gitáros és José Manuel Gonzales dobos.

A lemez nyolc dalt rejt majd, köztük olyanokat, mint a Battalion Of Zero vagy az Usurper's Bastard Rant, amelyet most közzétettek a Rolling Stone online oldalán, és súlyos, extrém zenét tartalmaz, de ezt a felvezető, a Warbeasttel közös januári War Of The Gargantuas EP alapján már előre sejteni is lehetett. „Nem arról szólt a történet, hogy egy szigorú értelemben vett thrash vagy heavy metal lemezt csináljak", mondja az albumról Phil. „Ez egy olyan mérges lemez, amit csak én tudtam elkészíteni. Senki mást nem látok a színtéren, aki ugyanazokról a szarságokról üvöltene, mint én. Ezen az albumon nincsenek szójátékok vagy rejtett üzenetek: mindent kipakolok eléd."

Az Usurper’s Bastard Rant ide kattintva meghallgatható. Phil a Downnal június 27-én Tokajban, a Hegyalja Fesztiválon koncertezik.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#2 KoaX 2013-05-14 20:08
Morcos-morcos!!!!
Idézet
 
 
#1 ... 2013-05-14 15:25
nem rossz :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.