Shock!

június 24.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Judas Priest: folyik a stúdiózás, szeptemberben Budapesten

Máris megkezdte a stúdiózást következő albumával a Judas Priest. A zenekar szeptember 1-jén Budapesten is újból fellép.

1003judas

Úgy fest, a vártnál sokkal előbb megjelenhet a Judas Priest 2024-es Invincible Shield lemezének folytatása. A csapat gitárosa egy friss interjúban elárulta: máris megkezdték a stúdiózást. „Megkezdtük a felvételeket – mondta Richie Faulkner a KNAC-nek. – Februárban egy hónapot stúdióban töltöttünk, lefektettük az alapokat. Nem tudom, el szabad-e mondanom ezt, de elmondtam…”

Mindez persze nem meglepő, hiszen Rob Halford énekes nemrég azt nyilatkozta: egyáltalán nem terveznek nyugdíjba menni, folytatni akarják a zenélést, ameddig csak lehet.

A Judas Priest idén Faithkeepers elnevezésű turnéjával járja Európát, szeptember 1-jén pedig Budapestre is begurul a banda turnébusza, hogy ismét megrengessék a Budapest Arénát. Kevés heavy metal zenekar jutott olyan magasságokba, mint ők: jelenlétük és hatásuk erősebb, mint valaha. A Faithkeepers turnénak köszönhetően ismét lehetőségünk lesz élőben is tombolni a a zenekar legendás himnuszaira szeptember 1-jén, a Budapest Arénában.

Jegyek a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon kaphatók. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#12 tubakos 2026-04-03 08:11
Idézet - bogar:
Idézet - Draveczki-Ury Ádám:
Idézet - Csiba:
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!

Mindig is, úgy a 2000-es évek elejéig, de most már vagy húsz éve nem az. A világ változik, ez van.


Szerintem mindenkinek igaza van, de én személy szerint már nem akarok Judas Priest koncertre menni. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor döntöttem el, de volt egy koncert, ahol Halford beleszédült az énektémákba és majdnem "belehalt" a Painkiller éneklésébe. Nem akarom ezt látni. Ettől függetlenül mindenkinek jó szórakozást!


Halford szeret ám ripacskodni. :D Asszem a 2015-ös turnén volt showelem, hogy a Painkiller alatt minden koncerten szívinfarktust kapott.
Idézet
 
 
#11 Gyuszi 2026-04-02 14:17
Idézet - Csiba:
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!

Sajnos már nem lehet megkérdezni erről a kérdéskörről Lemmyt (RIP), de todsicher, hogy mondana erre valami szép zaftosat :P
Idézet
 
 
#10 Hangdalar 2026-04-02 11:15
Én mindenképp megyek, eddig mindig lemaradtam róluk, és ki tudja, meddig lesznek még aktívak. Bakancslistás ez is, még ha KK és Tipton nélkül nem az igazi.
Idézet
 
 
#9 2Gábor2 2026-04-01 16:56
Idézet - bogar:
Idézet - Draveczki-Ury Ádám:
Idézet - Csiba:
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!

Mindig is, úgy a 2000-es évek elejéig, de most már vagy húsz éve nem az. A világ változik, ez van.


Szerintem mindenkinek igaza van, de én személy szerint már nem akarok Judas Priest koncertre menni. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor döntöttem el, de volt egy koncert, ahol Halford beleszédült az énektémákba és majdnem "belehalt" a Painkiller éneklésébe. Nem akarom ezt látni. Ettől függetlenül mindenkinek jó szórakozást!


Anno a Nostradamus azért is volt jó lépés, mert igazodott zenéjében az életkorukhoz.
De a klasszik gitárosduó nélkül számomra ez nem JP..
Idézet
 
 
#8 Venom.ádi 2026-04-01 16:12
Idézet - bogar:
Szerintem mindenkinek igaza van, de én személy szerint már nem akarok Judas Priest koncertre menni. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor döntöttem el, de volt egy koncert, ahol Halford beleszédült az énektémákba és majdnem "belehalt" a Painkiller éneklésébe. Nem akarom ezt látni. Ettől függetlenül mindenkinek jó szórakozást!


2015 óta mindegyik bulin. Nem is értem, azon a lemezen nem volt még jó nóta azon a kettőn kívül, amit állandóan nyomnak? Mondjuk a Leather Rebel, abba még annyira se kell beledöglenie.
Idézet
 
 
#7 bogar 2026-04-01 09:49
Idézet - Draveczki-Ury Ádám:
Idézet - Csiba:
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!

Mindig is, úgy a 2000-es évek elejéig, de most már vagy húsz éve nem az. A világ változik, ez van.


Szerintem mindenkinek igaza van, de én személy szerint már nem akarok Judas Priest koncertre menni. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor döntöttem el, de volt egy koncert, ahol Halford beleszédült az énektémákba és majdnem "belehalt" a Painkiller éneklésébe. Nem akarom ezt látni. Ettől függetlenül mindenkinek jó szórakozást!
Idézet
 
 
#6 Draveczki-Ury Ádám 2026-04-01 07:14
Idézet - Csiba:
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!

Mindig is, úgy a 2000-es évek elejéig, de most már vagy húsz éve nem az. A világ változik, ez van.
Idézet
 
 
#5 Csiba 2026-04-01 07:03
Idézet - Giga:
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.

Valóban,de nem Matuzsálemekkén t! Azért tetszik nem tetszik,a rock-metal a lázadó ifjúság zenéje volt mindígis!
Idézet
 
 
#4 Giga 2026-04-01 06:15
Menjèl aztàn halgassàl Welhellot Csiba. Egy rock-metal oldal közönsègènek szerintem igenis fontos a műfaj nagyjainak új lemeze.Fàrasztóak ès idegesìtőek a hülye megjegyzèseid.
Idézet
 
 
#3 Csiba 2026-03-31 20:00
Legalább olyan hiánypótló lesz Törpapáék új lemeze,mint egy Motley Crue búcsúkoncert
Idézet
 
 
#2 2Gábor2 2026-03-31 12:56
Visszavehetnék KK-t
Valahogy egyik banda se az igazi így (persze örülök, hogy zenélnek).
Idézet
 
 
#1 észkombájn 2026-03-31 08:32
Megint durván magas jegyárak vannak, 35 egy álló :(
Na de ami érdekesebb, holnap lesz az első Nevermore fellépés a törököknél.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.