Shock!

június 25.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez a dal jelenti az új album legintenzívebb dinamikai csúcspontját”

Április 17-én jelenik meg a The Moon And The Nightspirit új lemeze, a Seed Of The Formless. Az albumról már két dal is meghallgatható.

0302themoon

A Prophecy Productions jelenteti meg április derekán a The Moon And The Nightspirit új nagylemezét. A Seed Of The Formless több téren is újdonságot hoz majd Tóth Ágnesék munkásságába, és már a nyolcadik lemez tőlük a sorban.

themoonandthenightspirit_cA dallista az alábbi:

01. Cosmic Seed
02. Luminous Thread
03. Odyssey Limen
04. The First Tremor
05. Astromorphosis
06. Fount of Everlight
07. Olden Renaissance
08. Lament of the Thistle Queen

A már ismert Cosmic Seed után most az Odyssey Limen hallgatható meg. „Ez a dal jelenti az új album legintenzívebb dinamikai csúcspontját – mondja Ági. – Egy belső, kozmikus utazást mutat be, amelynek csúcspontja a valódi emberi természet mély megértése. A katarzis szónikus megtestesülése ez, amikor minden forma és kétség feloldódik egy végső, robbanásszerű feleszmélésben."

 

Hozzászólások 

 
#2 Földesi András 2026-03-07 21:16
Evensong, mai napog a szívem csücske, hiányzik. Most kaptam valamit, sokat, köszönöm
Idézet
 
 
#1 nxnf 2026-03-02 13:08
Hű, ez valami teljesen más hangvételű zene, mint ami anno jellemezte a zenekart. Nagyon jó mind a két közzétett dal. Erőteljesen beköszön a nordikus atmoszférikus doom / gothic vonal is.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.