Shock!

február 05.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Együtt pusztít Budapesten a Nile és a Hate Eternal

Alighanem az év egyik legbrutálisabb turnécsomagja éri el ősszel Budapestet: szeptember 13-án nálunk kép fel a Nile és a Hate Eternal.

0701nile

Szeptember 13-án mindenkinek a Dürer Kertben lesz a helye, aki csak egy kicsit is szereti a death metal technikásabb válfajait: ezen a napon közösen lép majd fel a klubban a Nile, a Hate Eternal, illetve közös headlineri turnéjuk két kísérője, a műfaj két ifjabb képviselője, az amerikai Vitriol és a svájci Omophagia. További részletek itt.

Mint ismeretes, a Nile soraiban komoly változások történtek az utóbbi időszakban: 2017 végén Dallas Toler-Wade helyére Brian Kingsland került, aki szerzőként is komolyan belefolyt a dalszerzésbe. A zenekar új lemezének felvételei munkálatai a napokban befejeződtek, a megjelenés valamikor az év második felében várható. A Hate Eternal főnöke, Erik Rutan június 10-én pedig már koncertezett egyszer idén Budapesten, a Cannibal Corpse beugró gitárosaként.

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.