Shock!

június 22.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Harsh: jön a Feels album, két dal is meghallgatható

Július 3-án jelenik meg a francia Harsh második nagylemeze. Az album címe Feels, és két dal is meghallgatható róla.

0622harsh

2022-ben jelent meg a dallamos hard rockot korszerű csavarral játszó, párizsi Harsh első albuma, az Out Of Control. A zenekar azóta mintegy háromszáz koncertet adott és többek között olyan előadókkal turnézott, mint az Anvil, a The New Roses vagy Chris Holmes. Albert Arnold énekes/gitáros, Séverin Piozzoli gitáros, Julien Martin basszer és Léo Löwenthal dobos most a Fireflash kiadónál hozza ki a Feels című folytatást, amelynek Hannes Braun, a Kissin' Dynamite frontembere látta el a hangmérnöki feladatait.

harsh_cA dallista az alábbi:

01. Break Your Way
02. All I Ever Wanted
03. Fuel To The Fire
04. Offer You A Rome
05. Don't Mess With Me
06. Forever Yesterday
07. Back To Life
08. Maniac
09. Losing My Mind
10. Dancing Dancing
11. Never Gonna See Me Fall
12. When We're Together

Az albumról már két klipdalt is közzétettek.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.