Shock!

június 22.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez az album töredezettebb, brutálisabb, nyersebb az előzőnél”

Megjelent és végighallgatható a Lost In Kyiv új albuma. A lemez címe We're All Going To Be Fine.

0622lostinkyiv

lostinkyiv_cJúnius 19-én jelent meg a párizsi Lost In Kyiv új lemeze. A poszt-metálos formáció a Pelagic Records gondozásában adta ki az anyagot. Jean-Christophe Condette basszer/billentyűs, Dimitri Denat gitáros, Maxime Ingrand gitáros/szintetizátoros/programozó és Jérémie Legrand dobos programozó friss munkáját részben Carl Gustav Jung munkássága ihlette. „Ez az album töredezettebb, brutálisabb, nyersebb az előzőnél, és erősebbek rajta a kontrasztok a modern, súlyos témák meg az ambientesebb, klasszikusan poszt-rockos elemek között."

A dallista az alábbi:

01. Enlightened
02. Burst
03. Mantra
04. Eclipse
05. Becoming
06. Euphoria
07. Liminality

Az album alább teljes egészében, hivatalosan végighallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.