Megjelent és végighallgatható a Lost In Kyiv új albuma. A lemez címe We're All Going To Be Fine.

Június 19-én jelent meg a párizsi Lost In Kyiv új lemeze. A poszt-metálos formáció a Pelagic Records gondozásában adta ki az anyagot. Jean-Christophe Condette basszer/billentyűs, Dimitri Denat gitáros, Maxime Ingrand gitáros/szintetizátoros/programozó és Jérémie Legrand dobos programozó friss munkáját részben Carl Gustav Jung munkássága ihlette. „Ez az album töredezettebb, brutálisabb, nyersebb az előzőnél, és erősebbek rajta a kontrasztok a modern, súlyos témák meg az ambientesebb, klasszikusan poszt-rockos elemek között."
A dallista az alábbi:
01. Enlightened
02. Burst
03. Mantra
04. Eclipse
05. Becoming
06. Euphoria
07. Liminality
Az album alább teljes egészében, hivatalosan végighallgatható.


