Shock!

december 22.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hallgasd meg az Enter The Void új EP-jét!

Inner Struggles címmel jelent meg az Enter The Void új EP-je. A csapatban ismert hazai underground zenészek egyesítették erejüket.

0424etv

„Végtelen forgás ez, a részek sosem állhatnak össze – talán kevesen vannak, akiknek mindez nem jutott még eszébe a bennünket körülvevő világot szemlélve. Olykor úgy tűnik, hogy kint és bent, közel s távol csak a rendezetlenség és a zűrzavar uralkodik, az apró részek, amelyekből összeáll az életnek nevezett valami, mintha nem akarnának a helyükre kerülni", áll az Enter The Void sajtóközleményében. „De ahogy a hazai underground színtér ismert csapatainak – az egykori Dawncore, Penalty Kick és Blood Is Fire, illetve Nadir, Sepoq és Elektrik Wale: utóbbi három banda a jövőben is töretlenül, változatlan felállásban működik majd – tagjaiból verbuválódott Enter The Void az elejétől fogva vallja: az élet mindig, minden körülmények között utat talál magának. Erről szól a zenekar második kislemezének, az Inner Struggles három szerzeménye: a bevezető mondat egy, a Dried Out szövegéből kiragadott részlet."

Az Inner Struggles a csapat szerint érettebb, összetettebb anyag a tavaly megjelent Cure For Ulcerated Woundsnál. A zenekar mélyebbre ásott, és az eredmény egy súlyosabb, sötétebb dalcsokor lett, amely még alaposabb betekintést enged a formáció zenei világába. Az anyag alább meghallgatható, és le is lehet tölteni ugyanígy a bandcampes oldalról.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.