Shock!

június 18.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

It’s For The Kids: hallgasd meg az Anthrax első új dalát!

It’s For The Kids címmel bemutatta első új dalát az Anthrax. A New York-i thrasherek Cursum Perficio lemeze szeptember 18-án jelenik meg, június 1-jén pedig Budapesten koncerteznek.

0512anthrax

A 2016-os For All Kings óta nem jelentetett meg új dalokat az Anthrax, de szeptember 18-án végre megjelenik a Cursum Perficio című folytatás, méghozzá Észak-Amerikában a Megaforce, Európában a Nuclear Blast gondozásában. A zenekar Dave Grohl 606 stúdiójában dolgozott a kaliforniai Northridge-ben, a produceri székben pedig ismét az előző két albumot jegyző Jay Ruston ült. Az első single It’s For The Kids címmel alább máris meghallgatható. A további tíz dal címe Persistence Of Memory, The Long Goodbye, Everybody’s Got A Plan, The Edge Of Perfection, Infectious, NYC 93, Cursum Perficio, T.O.M.B., Watch It Go és My Victory. További részletek hamarosan.

Az Anthrax legutóbb tavalyelőtt decemberben játszott Budapesten. A csapat idén az Iron Maiden turnéjának számos állomására is becsatlakozik majd, ám előtte, június 1-jén, a Concerto szervezésében ismét Budapesten lépnek fel. A koncert helyszíne a Barba Negra lesz, Scotték előtt a lengyel Decapitated melegíti a közönséget. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#11 ősthrasher 2026-05-16 11:44
Hát, nem tudom, szerintem ez rettenetes dal. Teljesen üres, semmilyen, néhány hangból álló ötlettelen izé. És ez a csapat csinálta az Among the Livinget... hááááát, báttyáék, ez nagyon haloványka.
Idézet
 
 
#10 Doktor Tibor 2026-05-15 23:53
Szerintem is nagyon jó dal. De reménykedem, a lemezborító nem ez a kép lesz...
Idézet
 
 
#9 Maradonnna 2026-05-15 17:58
jó kis dal.várós lemez
Idézet
 
 
#8 TomTom86 2026-05-15 16:57
Szerintem nayon fantáziátlan egy dal, se egy emlékezetes riff vagy szóló, olyan középszerű mint az előző albumuk volt.
Ez a kép is sok mindent elárul - 4 Anthrax tag egyben + külön a session gitáros :D
Idézet
 
 
#7 Tulus 2026-05-15 16:56
Nekem egy Prosectura lemezcím jutott eszembe erről a dalról:

F.A.S.Z.A.!
Idézet
 
 
#6 Chris92 2026-05-15 10:25
Klasszikus Anthrax módra rohadt sokat kellett várni rá, de rosszat nem adnak ki a kezük közül. Annyira jellegzetes és ízes az a riffelés, hogy száz közül is felismered.
Idézet
 
 
#5 Gyurus 2026-05-15 10:06
Bomba! Ennyi idő után, ilyen minőséget nyújtani....le a kalappal előttük!
Idézet
 
 
#4 dreambarker 2026-05-15 09:40
Anthrax-esen jó
Idézet
 
 
#3 Windir 2026-05-15 09:12
Ez tényleg jó.
Idézet
 
 
#2 valarmorgulisz 2026-05-15 08:53
Nagyon fasza. Báttyáék jót főztek. Remélem megérkeznek a megmondó emberek, hogy az Anthrax mit keres a big4ban.
Idézet
 
 
#1 Björn Lefosson 2026-05-15 08:37
Na ez klafa lett! :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.