Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Parasite Eve: friss klipszám a Bring Me The Horizontól

Parasite Eve címmel új dalt mutatott be a Bring Me The Horizon. A szám a karantén hónapjai alatt született.

1022bmth

Friss dallal jelentkezett a brit Bring Me The Horizon, akik jelenleg még a tavalyi amo album köreit futják, azonban az utóbbi hónapok elzárkózása során náluk is beindultak a kreatív energiák. A Parasite Eve-et Oli Sykes énekes és Jordan Fish billentyűs/sampleres jegyzi szerzőként, és a következő időszakban több további szám is követi majd, amelyeket szintén a karantén heteiben írtak. Érdekesség, hogy a banda jelenleg a Post Human gyűjtőmunkacím alatt négy, egyenként teljesen különböző hangulatú és megközelítő EP-n dolgozik, ezek elvileg jövőre jelennek majd meg.

 

Hozzászólások 

 
#3 soad 2020-06-27 00:23
Idézet - Leo Bonhart:
Idézet - valarmorgulisz:
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.

Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.


Igen, remekül lenyúlták Mick Gordon sítlusát. :D


Hát mivel Ő volt a proudecere a dalnak, ezért szerintem ez nem lehet annyira meglepő :D
Idézet
 
 
#2 Leo Bonhart 2020-06-26 20:25
Idézet - valarmorgulisz:
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.

Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.


Igen, remekül lenyúlták Mick Gordon sítlusát. :D
Idézet
 
 
#1 valarmorgulisz 2020-06-26 07:48
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.

Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.