Shock!

február 05.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Lady In Gold: nyáron jön a kettes Blues Pills

0424bluespillsKét évvel ezelőtt igen komoly táborra tett szert kiváló első lemezével a retro-rockban utazó Blues Pills, akik Magyarországra is eljutottak az aktuális turnén. A zenekar nyáron adja ki a folytatást Lady In Gold címmel.

Mind a listákon, mind a koncertszínpadokon nagy sikert aratott a multinacionális Blues Pills, akik a Nuclear Blast egyik legdinamikusabban feltörekvő csapatává váltak 2014-es bemutatkozó albumukkal. A tízszámos folytatás nyáron jelenik meg Lady In Gold címmel. „Az aranyba öltözött hölgy figurája a halált szimbolizálja", mondja Elin Larsson énekesnő. „Kicsit meg akartuk fordítani a tipikus sztereotípiákat, amelyek mindig kaszásként ábrázolják a halált, szóval nálunk egy aranyba öltözött hölgy lett belőle..."

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Lady In Gold
02. Little Boy Preacher
03. Burned Out
04. I Felt A Change
05. Gone So Long
06. Bad Talkers
07. You Gotta Try
08. Won't Go Back
09. Rejection
10. Elements And Things

Az album producere ismét Don Alsterberg volt, aki a Blues Pills mellett többek között például a Graveyarddal is dolgozott korábban.

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.