Shock!

december 05.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Kreator, Decapitated és Dagoba a Barba Negrában

Január 26-án ismét Budapesten koncertezik a Kreator. Mille Petrozzáék az idei Gods Of Violence album kapcsán érkeznek hozzánk a Decapitated és a Dagoba társaságában.

1030kreator

Tavaly nyáron Budapesten is fellépett a Kreator, de sajnos az aktuális lemez, a Gods Of Violence turnéja eddig még nem ért el bennünket. Most azonban változik a helyzet: január 26-án a Barba Negrában koncertezik a csapat. A koncerten a lengyel Decapitated és a francia Dagoba is ott lesz, jegyet szeptember 4-étől, azaz jövő hétfőtől lehet vásárolni. Részletek itt.

A Kreator új albuma, a januárban megjelent Gods Of Violence a német listák élén nyitott. Mindez nagyon komoly eredmény, a csapat ugyanis soha korábban nem jutott még ilyen magasra hazájában, amely egyben a világ egyik legnagyobb lemezpiacának is számít: eddigi legjobb eredményüket a legutóbbi, 2012-es Phantom Antichrist érte el, de ez is „csak” az ötödik helyig jutott. A csapat korábban még csak a Top 20-ba sem került be soha

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 pekkae 2017-08-31 19:29
Isteni, vagy sátáni? :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.