Shock!

december 22.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Kész vannak az ötös Black Dahlia Murder album dalai

Már teljesen elkészültek a The Black Dahlia Murder új dalai, így a Virginia Beach-i extrém metalosok hamarosan megkezdhetik a stúdiózást ötödik albumukon. Az egyelőre cím nélküli lemez valamikor az év második felében jelenhet meg a Metal Blade gondozásában, a producer ismét Mark Lewis lesz.

„Minden nagyszerűen halad", mondta a Gun Shy Assassin oldalnak Trevor Strnad énekes. „Amit eddig csináltunk, az gyilkosan szól!" Korábban Mark Lewis, a banda producere (lásd még Trivium, Bury Your Dead, Deicide satöbbi) is azt írta a Facebookon, hogy az új The Black Dahlia Murder dalok szaggatnak. Lewis a legutóbbi lemezen, a 2009-es Deflorate-en dolgozott először együtt a srácokkal, mely minden addiginál nagyobb sikereket hozott a death metal, modern extrém metal és metalcore hatásokkal egyaránt dolgozó bandának.

A The Black Dahlia Murder májustól a hamarosan új lemezzel jelentkező Amon Amarth vendégeként turnézik Európában. A páros Münchenben játszik legközelebb Magyarországhoz május 24-én. A Black Dahlia utoljára tavaly januárban járt nálunk a 3 Inches Of Blood társaságában.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.