Shock!

február 06.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jordan Rudess játszott a Deep Purple-ben Don Airey helyén

Egyelőre ismeretlen okokból Jordan Rudess ugrott be a Deep Purple-be egy mexikói fesztiválfellépés erejéig. A koncertről pár videó máris megtekinthető.

0316rudess

Hétvégén a mexikóvárosi Hell & Heaven Metal Festen játszott a Deep Purple, akikkel – egyelőre ismeretlen okokból – nem billentyűsük, Don Airey, hanem a Dream Theater virtuóza, Jordan Rudess lépett színpadra a rendezvényen, és vele nyomták le a teljes bulit. Rudess számára természetesen nem ismeretlenek a Purple tagjai, hiszen Steve Morse gitárossal számos alkalommal és több formációban is zenélt már együtt.

A fellépésről lentebb két videó is megtekinthető.

 

Hozzászólások 

 
#3 Zoli 2020-03-16 23:22
Nem semmi teljesítmény Rudess-től!
Idézet
 
 
#2 Goodbye 2020-03-16 17:19
Reméljük, tényleg csak erről van szó. Ha esetleg elkapta a hírhedt vírust, azzal egyrészt elveszítenénk egy fantasztikus zenészt, másrészt fokozná a pánikot egy mindenki által ismert művész halála. Rudessnek mondjuk biztos nagy élmény volt, manapság ez kb a legtöb, amit egy billentyűs elérhet.
Idézet
 
 
#1 Purpendicular 2020-03-16 08:54
Airey valamilyen mütétre vár, kórházban van. Február vége előtt már a szólóturnéját is lemondta.
Mondjuk annak egyik koncertje amúgy is ütközött volna ezzel a mexikói koncerttel.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.