Shock!

február 01.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jön az új Soulfly: „A chama szó lángot, de egyben kiáltást is jelent”

Chama címmel jelenik meg október 24-én a Soulfly új albuma. Max Cavaleráék máris bemutatták a lemezről a második single-t Nihilist címmel.

0830soulfly

A Nuclear Blastnél jelenik meg október végén a Soulfly új, tizenharmadik nagylemeze, a Chama. Az albumon Max Cavalera énekes/gitáros mellett két fia, Igor Amadeus Cavalera basszer és Zyon Cavalera dobos, illetve Mike De Leon gitáros játszik. A produceri feladatokat Zyon és Arthur Rizk látta el. „A chama szó lángot, de egyben kiáltást is jelent – mondja Max. – A lemezt a pillanat energiája ihlette: ez az album a Soulfly tüzének hangja! Alig várom, hogy élőben játsszam ezeket a dalokat a törzs tagjainak!"

soulfly_cA dallista az alábbi:

01. Indigenous Inquisition
02. Storm The Gates
03. Nihilist
04. No Pain = No Power
05. Ghenna
06. Black Hole Scum
07. Favela / Dystopia
08. Always Was, Always Will Be...
09. Soulfly XIII
10. Chama

A Storm The Gates Costin Chioreanu által készített szöveges videója már ismert, most a Nihilist is meghallgatható, benne Todd Jonesszal, a Nails frontemberével. A Soulfly az idei Rockmaratonon is fellépett. Legutóbbi nagylemezük 2022-ben jött ki Totem címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 pumpika666 2025-09-27 13:16
olyan lesz mint az ossián, minden évben lemez valami név alatt
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.