Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ismert underground virtuóz lett a Marilyn Manson új basszusgitárosa

A Racer X, a The Scream és a The Mars Volta soraiból ismert Juan Alderete lett a Marilyn Manson új basszusgitárosa. A zenekar múlt hónapban rúgta ki a szexuális zaklatási botrányba keveredett Twiggy Ramirezt.

1107juan

Igazi virtuózt igazolt a Marilyn Manson a kirúgott Twiggy Ramirez helyébe: Juan Alderete a november 5-i kaliforniai Ozzfest Meets Knotfesten debütált a zenekar soraiban, és korábban többek között a The Mars Voltában, illetve a ’80-as években felfutott, Paul Gilbertet, Jeff Martint és Scott Travist soraiban tudó Racer X-ben játszott. De ugyanígy zenélt a The Screamben is John Corabi és Bruce Bouillet oldalán.

Maga Manson egyébként tolószékben énekelt a fesztiválon, hiszen ez volt az első fellépése, mióta New Yorkban kellemetlenül összetörte magát, és többek között eltörte a lábát is. Az énekes és zenekara a frissen megjelent Heaven Upside Down albumot turnéztatja. Nyáron a Budapest Parkban is teltházas koncertet adtak.

 

Hozzászólások 

 
#3 cápaidomár 2017-11-08 16:16
Idézet - Final Command:
És mi lesz a felvett neve?

Nem lesz felvett neve szerintem. Tim Skold sem lett mittomén: Audrey Chikatilo.
Idézet
 
 
+2 #2 Final Command 2017-11-08 09:58
És mi lesz a felvett neve?
Idézet
 
 
+1 #1 Gabe von Buddah 2017-11-07 10:48
Egyik kedvenc basszusgitároso m és tudom, hogy nagyon sokszínű a figura, de egylőre elég nehezen tudom elképzelni az új munkahelyén.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.