Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hurtsmile: új videó Gary Cherone másik zenekarától

0826garyPár hete írtunk a Klasszikushock rovatban az Extreme huszonöt éve megjelent Pornograffitti alapművéről, és ugyan a banda új lemeze már csak jövőre jön ki, a rajongóknak azért nem kell feltétlenül éhezniük – főleg, hogy sokan valószínűleg nem is tudnak Gary Cherone másik csapatáról, a Hurtsmile-ról, amely most új videóval jelentkezett.

Hello I Must Be Going címmel készített egy új klipet a még tavaly októberben, magánkiadásban kihozott kettes Hurtsmile-lemezhez, a Retrogrenade-hez Gary Cherone. Ha valaki esetleg nem tudná, ebben a formációban Gary testvérével, a gitáros Markkal, Joe Pessia basszerrel és Dana Spellman dobossal játszik együtt, első nagylemezük 2011-ben jelent meg.

A Retrogrenade-nek tavaly olyannyira nem volt promóciója, hogy sokan bizonyára még a megjelenéséről sem értesültek, de a mulasztást sosem késő pótolni.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.